Chce się żyć

14 Nawyków sympatycznych i lubianych ludzi

20/11/2016

 

 

Czy zdarza ci się, że poznajesz kogoś i od razu lubisz taką osobę? I w ogóle masz wrażenie, że nie sposób jej nie lubić i pewnie wszyscy ją lubią? Tak, ja też czasem kogoś takiego poznaję.

 

 

Ale tak naprawdę uważam, że nie ma osób, które lubią wszyscy – chyba jest to niemożliwe. Zawsze jednak byłam ciekawa dlaczego jedne osoby są bardzo lubiane, a inne wręcz przeciwnie. Takie osoby nazywane są po prostu sympatycznymi.

 

Natknęłam się ostatnio na listę najbardziej lubianych cech charakteru (źródło: businessinsider.in). Muszę przyznać, że coś w tym jest.

 

 

14 Nawyków sympatycznych i lubianych ludzi

 

 

14 NAWYKÓW LUBIANYCH LUDZI:

 

 1. Rozwijają pozytywne nastawienie i pozwalają aby to było zauważalne i odczuwalne przez innych.
 2. Zawsze mówią w staranny i przyjazny sposób.
 3. Uważnie słuchają osoby, z którą rozmawiają.
 4. Potrafią zachować spokój w każdych okolicznościach.
 5. Są cierpliwi.
 6. Mają otwarty umysł.
 7. Uśmiechają się kiedy rozmawiają z innymi.
 8. Wiedzą, że nie muszą wypowiadać każdej swojej myśli.
 9. Nie odkładają spraw na później.
 10. Angażują się w przynajmniej jeden dobry uczynek dziennie.
 11. Raczej uczą się na błędach niż je rozpamiętują.
 12. Zachowują się tak jakby osoba, z którą właśnie rozmawiają, była najważniejsza na świecie.
 13. Chwalą kogoś szczerze bez nadmiernego popadania w przesadę.
 14. Mają kogoś komu ufają, kto wskaże im ich błędy.

 

 

Może warto popracować nad niektórymi punktami nie po to żeby być na siłę lubianym i sympatycznym, ale po prostu żeby być pogodnym, tak po prostu.

 

 

Co sądzisz o tej liście? Czym znasz takie osoby? Jak myślisz czy takie zachowania są u nich wrodzone, czy wypracowane?

Zostaw komentarz tu lub na fanpage’u FB

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Może też spodoba Ci się kategoria STYL ŻYCIA/ CHCE SIĘ ŻYĆ

 

10

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

 • My favorite vintage purse from the 50s. Isn’t it cute?! Happy Thursday day to you!😀🇵🇱 Moja ulubiona torebka vintage z lat 50. Prawda, że urocza? Dobrego dnia!😘
.
.
#accessories #perfectpurse #vintagepurse #pythonpurse #dressedindutti 
#fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair .
 • Lady in red! What a great color, especially for a gloomy winter. Happy Monday and have a great start to the week!😁 🇵🇱 Kobieta w czerwieni - najlepszy kolor na pochmurną zimę! Dobrego dnia i startu w ten tydzień!
.
.
#reddress #ladyinred #mariezelie #comfortableandstylish 
#fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair #fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair
 • Hello December to you! The colder and gloomier it is, the more I like to wear floral dresses! What can I say? Colors make me happy. Happy Monday and have a great start to the week!😁🇵🇱I mamy grudzień! Im zimniej i bardziej ponuro, tym chętniej sięgam po sukienki w kwiaty. Cóż mogę powiedzieć? Kolory wprawiają mnie w dobry nastrój. Dobrego poniedziałku i startu w ten tydzień!
.
.
#marizezelie #floraldress #winteroutfit #colorsmakemehappy #fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair

follow

zBLOGowani.pl