Chce się żyć

Podsumowanie Tygodnia 11

19/03/2016

 

Podsumowanie Tygodnia 11

 

 

INSPIRACJE/MOTYWACJE…#inspiracje #motywacje

 

KSIĄŻKI

 

„Krótka Książka o Miłości” Karolina Korwin Piotrowska

 

Podsumowanie Tygodnia 11Kolejna książka Karoliny Korwin Piotrowskiej, która skradła moje serce. Autorka ma niezwykły dar zabierana czytelników w sentymentalną podróż. Uwielbiam czytać książki Karoliny, ponieważ są napisane w bardzo lekki i wciągający sposób. Fajnie czyta się książki osób, które mają coś do powiedzenia, używają bogatego, plastycznego języka. Niesamowite jest to, że Karolina dokładnie pamięta kiedy pokochała filmy, jak była ubrana i jaki film widziała kiedy po raz pierwszy sama poszła do kina. BARDZO POLECAM!

 

A autorka napisała o tej książce tak:

 

“Kochany czytelniku, który właśnie wziąłeś do ręki tę książkę, nie bój się, to nie jest kolejna nudna książka o filmach i kinie, napisana językiem zrozumiałym tylko dla wybrańców. To nie jest lista arcydzieł. To nie jest też lista filmów, które „musisz obejrzeć, zanim umrzesz”.

 

Co to więc jest? To książka o miłości, ogromnych i niezapomnianych emocjach, które kino wywołuje. O moich emocjach. To pierwsza część intymnej podróży przez moje największe filmowe fascynacje. Poczuj się więc, czytelniku kochany, jakbyś był gościem w moim mieszkaniu i oglądał kolejne filmy, które znajdujesz na półkach regału z filmami. Ta książka to również przewodnik po filmowych kanałach i sklepach z filmami, w których można dzisiaj zgłupieć z nadmiaru oferty. Nie musisz wiedzieć, bo i skąd, co jest warte uwagi, na co warto poświęcić godzinę lub dwie ze swojego życia i nie wiesz, co może cię zainteresować. Służę pomocą. Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki moją krótką książkę o miłości i zacznijmy wspólną i pełną emocji podróż w świat filmowej wyobraźni. Serce zabije ci mocniej, będziesz się śmiać i płakać, będziesz się bać, wzruszać i zastanawiać. Zaczynamy! Kamera. Akcja. Start!” – Karolina Korwin-Piotrowska

 

 

 

TEN TYDZIEŃ BYŁ DOBRY, ponieważ…#małeprzyjemności #radośćżycia

 

WYDARZENIA I RELAKS

 

W piątek 18 marca miałam przyjemność odwiedzić showroom Luni Bonder. Warszawska artystka z Sadyby, Elżbieta Bonder, która stworzyłam markę LUNIA BONDER. Kolekcje LUNIA BONDER zostały stworzone z myślą o kobietach, o ich potrzebach i oczekiwaniach. Są niezwykłe i pełne emocji, tak jak kobiety, które je noszą. Są opowieścią o każdej z nas.

Znajdziecie tu mnóstwo sukienek, płaszczyków, spódnic, torebek i biżuterii.

 

Podsumowanie Tygodnia 11

Na zdjęciu projektantka Elżbieta Bonder, właścicielka marki LUNIA BONDER

 

W showroomie można również kupić biżuterię MAREK WOJCICKI PARIS – polski projektant z Paryża, który tworzy między innymi dla Swarovski, Chanel, Ungaro, Christian Lacroix.

 

Podsumowanie Tygodnia 11

 

Poza tym można kupić również biżuterię MUA UNIQUE HANDMADE JEWELRY– markę stworzyła młoda projektantka biżuterii Moniki Szy: „to unikatowa, ręcznie robiona biżuteria, która powstaje z najwyższej jakości materiałów, kryształków Swarovskiego, srebra, naturalnej skóry oraz elementów metalowych. Koncept marki zrodził się wiele lat temu z pasji tworzenia projektantki – Moniki Szy, która sama wymyśliła metodę tworzenia biżuterii MUA. Wszystko po to by zapewnić klientkom najwyższy poziom luksusu.

 

Podsumowanie Tygodnia 11

 

Lunia organizuje u siebie regularne spotkania przy dobrym winie i smakowitych przekąskach. Spotyka się tu wiele kobiet nie tylko żeby obejrzeć/przymierzyć/ kupić najnowsze modele kolekcji, ale również żeby wymienić się kobiecą energią i doświadczeniem w niezwykle kolorowej i przyjaznej atmosferze jaką stworzyła w swoim showroomie Lunia.

 

Jeśli jesteście zainteresowane tymi wydarzeniami to zapraszam na fanpage Luni Bonder na FB. A sam showroom otwarty jest codziennie.

 

Podsumowanie Tygodnia 11

Sukienka i płaszcz Lunia Bonder – zwróćcie uwagę na podszewkę płaszcza!

 

Podsumowanie Tygodnia 11

Przepiękna budrysówka – cukiereczek!

 

Podsumowanie Tygodnia 11

 

Podsumowanie Tygodnia 11

Płaszczyk urzekł nie tylko mnie – super babka Ela 🙂

 

Podsumowanie Tygodnia 11

Piękne kobiety – oczywiście w rzeczach Lunii. Edytko, ściskam:)

 

Podsumowanie Tygodnia 11

 

Podsumowanie Tygodnia 11

 

 

DLACZEGO ten tydzień był DOBRY dla CIEBIE?

 

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Zobacz więcej w kategorii CHCE SIĘ ŻYĆ.

5

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl