Kontakt

Saturday, 17th November, 2018

About blog
 
 
 

Renata Driscoll

 

kontakt@prosperitybyrenata.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Witaj na moim blogu!

 

Jestem pierwszą polską blogerką 40+, która pisze bloga dwujęzycznego typu lifestyle. Mam czytelników nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, głównie ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz innych krajów europejskich. Piszę o wszystkim, co mnie interesuje, z naciskiem na:

  • moda oraz porady stylistyczne, urodowe i życiowe;
  • rozwój osobisty i rozwój zawodowy;
  • książki, szkolenia i wydarzenia, które polecam;
  • podróże – głównie przepiękne zdjęcia z miejsc, w których byłam ja lub fotograf, z którym współpracuję.

 

Jest u mnie bardzo przyjazna i optymistyczna atmosfera i mam nadzieję, że Ci się tu spodoba. Zostań na dłużej, a na pewno się o tym przekonasz 🙂 .
 

WSPÓŁPRACA:

Na blogu Prosperity by Renata możliwa jest reklama. Jestem otwarta na różne formy współpracy, lecz promuję tylko marki pasujące do mnie i do podejmowanej przeze mnie tematyki. Każdą ofertę współpracy traktuję indywidualnie.

 

 

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie prawa odnośnie zawartych na niniejszym blogu treści, obrazów, grafik, zdjęć, znaków towarowych są zastrzeżone. Kopiowanie, dalsze rozpowszechnianie, dokonywanie zmian, wykorzystywanie dla celów komercyjnych, do publicznych publikacji części bądź całości bez zezwolenia jest zabronione.

Wszystkie artykuły, komentarze należy traktować wyłącznie jako rozrywkę. Wyrażone w nich poglądy i opinie stanowią prywatną opinię ich autora.