Podróże, Świat

Kreta

20/01/2016

Kreta

 

Najpierw, przynajmniej tutaj w Warszawie, narzekaliśmy sobie na brak zimy i śniegu, a jak w końcu to mamy, to znowu narzekamy i nie możemy doczekać się wiosny i lata. Klasyka gatunku!

 

Żeby Was rozgrzać zabieram wszystkich do cudnej Grecji, na Kretę. Dobrze jest tam pojechać na 2 tygodnie, wypożyczyć samochód i zwiedzić całą wyspę. Uwielbiam Grecję, Greków, grecką kulturę i kuchnię! Być może moja słabość wynika z tego, że mam teściową Greczynkę, która jest po prostu świetna – wiem, szczęściara ze mnie, fajna teściowa, to rzadkość 😉

 

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że wygrzewacie się w greckim słońcu (ale oczywiście dopiero po obejrzeniu tych pięknych zdjęć 🙂 ).

 

 

Do zobaczenia!

 

 

Zdjęcia Robert Bajkowski

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

 

Crete

 

Do zobaczenia!

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Może też spodoba Ci się więcej moich postów PODRÓŻNICZYCH ze ŚWIATA?

 

9

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram has returned invalid data.

follow

zBLOGowani.pl