Modne Stylizacje

Kryzys twórczy

30/10/2020

 

Dzisiaj jest piątek! Piątek, piąteczek, piątunio!

W sumie to jest mi wszystko jedno, jaki jest dzień. Kiedyś bardzo nie lubiłam poniedziałków, ale od kiedy nie pracuję na etacie, to muszę przyznać, że oddycham pełną piersią jako freelancer. Nie ma we mnie tego wewnętrznego napięcia, które pojawiało się w niedzielę wieczorem.

 

Tak naprawdę nie wiem z czego to wynikało do końca, bo teoretycznie było ok. Pracowałam w świetnych, znanych firmach, więc nie powinnam narzekać. I żeby była jasność, nie narzekam, nie rzucam błotem w korporacje, bo bardzo dużo się nauczyłam i mam dobrą bazę kontaktów biznesowych. Niemniej jednak im bardziej byłam na szczycie, tym bardziej czułam się nieszczęśliwa i wypalona.

No dobra, ale ja wcale dzisiaj nie chciałam pisać o pracy. Tak mnie naszło spontanicznie przy piątku.

 

Otóż okazało się, że według raportu GaleriaMarek.pl jestem podobno “wschodzącą gwiazdą” wśród 111 osobowości internetowych. Zajrzyj do linków poniżej.

https://galeriamarek.pl/files/gm/influencerzy_modowi.pdf

https://galeriamarek.pl/blog/infuencerzy-modowi-w-polsce 

 

No powiem Wam, uśmiałam się po pachy, bo okazuje się, że “gwiazdą” można być w każdym wieku. No pięknie, pod koniec grudnia kończę 50 lat i takie cuda się dzieją. Jak żyć?!

 

A tak na poważnie, to przyznam się bez bicia do czegoś, bo nie wiem co robić. Waham się czy dalej blogować, czy nie. Mam taki KRYZYS twórczy praktycznie od początku tego roku. Nie będę ukrywać, że sytuacja covidowa i to, co dzieje się w naszym kraju – a dzieje się bardzo źle – pogłębiła ten kryzys.

Zawsze uważałam, że luźne blogowanie, jak moje, to taka miła odskocznia od codzienności i takie mrugnięcie okiem do Was: hej, nie bądźmy tacy poważni, życie nie kończy się po 40.!

 

A teraz czuję coś zgoła odmiennego…Smuci mnie to, co się dzieje do tego stopnia, że to moje blogowanie wręcz wydaje mi się absurdalne, nie na miejscu, po co to komu?, itd., itp. Tak kochani, do tego stopnia…

 

A tu z drugiej strony jestem niby “wschodzącą gwiazdą”. I masz babo placek!

Podsumowując te moje dzisiejsze wypociny, dziękuję Wam za to, że zaglądacie na mój fan page na Facebooku i TU na mojego bloga. Dziękuję za wiele miłych słów, maili, wiadomości na Messengerze. Naprawdę to doceniam i wzruszam się zawsze, kiedy czytam, że coś, co napisałam Wam pomogło.

 

Jeszcze się nie żegnam, na razie pozwolę sobie być w tym stanie wahania. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

 

A na koniec kilka zdjęć z moimi stylowymi zwyklakami z ostatnich dwóch tygodni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję, że tu jesteś 🙂

Pozdrawiam,

Renata

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Jeśli chcesz zobaczyć więcej, to zapraszam do kategorii STYL/ MODNE STYLIZACJE.

 

Nie zapomnij proszę kliknąć w serduszko poniżej jeśli podobał ci się mój post – każdy może to zrobić – nie trzeba się rejestrować. 😉

 

Poniżej jest miejsce na komentarz, uwielbiam czytać twoje komentarze i ciekawa jestem, co sądzisz o tym poście!

Możesz też dodać komentarz anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji.

 

59

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl