Książka “Kochaj Siebie!”

Thursday, 19th May, 2022

Dzień 25 listopada 2016 roku zapisze się na zawsze w mojej pamięci! Odbyło się spotkanie prasowe z okazji wydania książki “Kochaj Siebie! IDEAL nie DOSKONAŁE” (czytaj: idealnie niedoskonałe). Czuję się ogromnie wyróżniona i szczęśliwa, że jestem jedną z 8 kobiet, które dzielą się swoją osobistą historią.

A zrobiłyśmy to wszystko po to żeby: “Razem pragniemy zainspirować Cię do tego, abyś nie bała się stawić czoła życiu i śmiało czerpała z niego to, co najlepsze – dla Ciebie. Nie chcemy tą książką mówić, że niezależnie od tego jaka jesteś – jesteś piękna i wspaniała, jeżeli sama tego nie czujesz. Przeciwnie, pragniemy Ci pokazać, że możesz taka być – spełniona, szczęśliwa i kochająca siebie, a wszystko to jest w Twojej głowie i w Twoich rękach”.

Opis książki:

Świat jest pełen inspirujących, silnych kobiet!

Poznaj kobiety idealnie nie doskonałe. (…) są piękne dzięki temu, jak kierują swoim życiem. Są w różnym wieku, mają za sobą wiele życiowych zakrętów i pokonanych kompleksów. Każda szczerze mówi o drodze do samoakceptacji, o tym, jak wypracowała swoje piękno i znalazła odwagę, żeby je pokazać. Jest wśród nich Anna Dereszowska, aktorka, piosenkarka i ambasadorka kategorii Pielęgnacji Kobiecej marki Philips.

Opowieści bohaterek uzupełniają ekspertki, najlepsze specjalistki w dziedzinie pielęgnacji ciała i duszy.

Życie naprawdę jest pełne niespodzianek i za to je kocham! Czasem warto jest wyjść ze swojej strefy komfortu i dążyć z całych sił do życia na własnych warunkach, i do ciągłego rozwoju osobistego. A o czym mówię? Zapraszam do poznania inspirujących historii nas, zwykłych kobiet. Nie jesteśmy klasycznymi pięknościami, ale miałyśmy odwagę żeby kierować swoim życiem. Pokonałyśmy wiele życiowych zakrętów i kompleksów. Droga do samoakceptacji jest trudna i często wyboista, ale warto ją przejść, bo to TWOJA droga.

Dziękuję Philips Beauty, Burda Książki i Anna Dereszowska Official za wspaniała przygodę i pamiątkę na całe życie. Będę miała co pokazywać wnukom 🙂

 

z Anną Dereszowską

Dbaj o siebie i nagradzaj się każdego dnia! Kochaj siebie za swoje niedoskonałości. One czynią Cię taką jaką jesteś!

Bohaterki książki (od lewej): Anna Ostrowska, Marzena Bojanowska, Patrycja Plewka, Anna Dereszowska, Patrycja Paluch,

Renata Driscoll, Katarzyna Michalczuk, Katarzyna Gaweł