Podróże, Świat

Las Vegas

03/05/2016

Las Vegas

 

 

„Bright light city

Gonna set my soul

Gonna set my soul on fire.

 

Gotta whole lot of money

that’s ready to burn

so get those stakes up higher…” – “Viva Las Vegas” Elvis Presley

 

 

Byłam w Las Vegas raz i jeszcze tam wrócę. Dziwne miasto wybudowane na pustyni, kolorowe, kiczowate i pełne turystów, ale moim zdaniem warto je zobaczyć. Większość ludzi jeździ tam po to aby „wygrać miliony” w kasynie, wziąć ślub (często w stanie alkoholowego upojenia) lub po prostu zaszaleć.

 

Na szczęście możesz tam również spędzić czas z rodziną, prawie każdy hotel ma fajny basen do dyspozycji gości, są różne wesołe miasteczka dla mniejszych i większych dzieci i dorosłych, są ciekawe koncerty i inne atrakcje. Jeśli nie widziałaś największych atrakcji turystycznych typu wieża Eiffla, Wenecja czy Statua Wolności, to w Las Vegas zobaczysz „to wszystko” w pigułce. Może i jest to kiczowate, ale naprawdę ma swój urok 😉

 

Dla mnie największym przeżyciem był show Davida Copperfielda – robi cuda, jest po prostu niesamowity!!! A także spektakl w Cirque du Soleil – bardzo polecam! Można wypożyczyć samochód i pojechać do Wielkiego Kanionu, ale to wycieczka na cały dzień. Zamiast tego warto odłożyć trochę pieniędzy i wykupić lot helikopterem do Kanionu (negocjujcie cenę za osobę!). Niesamowite doświadczenie, już sam lot helikopterem jest czaderski!

 

Dzisiaj zapraszam do obejrzenia zdjęć z samego Las Vegas. Kiedyś pokażę jeszcze Las Vegas nocą oraz inne atrakcje z Nevady i Arizony.

 

Zdjęcia Robert Bajkowski

 

 

Las Vegas

 

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

Las Vegas

 

A tu na zdjęciu powyżej mój serdeczny kolega i fotograf Robert Bajkowski z Elvisem 🙂

 

Do zobaczenia!

 

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Więcej znajdziesz w kategorii PODRÓŻE.

7

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl