Pocztówki z Polski, Podróże

Lublin

13/01/2016

Lublin

 

 

Lublin jest największym polskim miastem na wschód od Wisły, położony około 170 km na południowy wschód od Warszawy. Jest bardzo stary, piękny i zdecydowanie spokojniejszy od stolicy. Naprawdę warto tam pojechać jeśli chcesz się zrelaksować i poczuć atmosferę starej, polskiej kultury.

 

Ładna, choć trochę zaniedbana, starówka i mnóstwo fajnych knajpek zachęcają do odwiedzenia Lublina latem. A jak już będziesz w Lublinie, to zrób wypad do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, Nałęczowa czy Zamościa. Jeśli pojedziesz trochę dalej na południowy zachód znajdziesz się w Sandomierzu. I w ten sposób możesz dosłownie poczuć historię.

 

Moim zdaniem niektóre miasta ukazują swoją magiczną tajemniczość nocą. Chodźmy więc na spacer po Lublinie, zaraz po deszczu…

Do usłyszenia!

Zdjęcia: Robert Bajkowski

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

 

Lublin

 

Do zobaczenia!

P.S. Podoba Ci się ten post? Pozwól, że wyślę Ci więcej POCZTÓWEK Z POLSKI.

 

8

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl