Site preloader

O mnie

Wednesday, 13th December, 2017

 

fot. Piotr Koziuk http://piotr.koziuk.com

 

 

Prosperity…pomyślność, powodzenie, szczęście – ponieważ jestem urodzoną optymistką!  A tak naprawdę sama sobie ten dobrostan kreuję. Moją dewizą jest zaczynanie dnia od uśmiechu.

 

Dokładnie w Boże Narodzenie 2015 roku skończyłam 45 lat. Nadal nie wierzę, że czas płynie tak szybko! Uwielbiam być kobietą dojrzałą i za nic na świecie nie chciałabym cofnąć czasu. Po wielu doświadczenaich życiowych, polubiłam i zaakceptowałam siebie kiedy skończyłam 36 lat i moje życie wskoczyło na właściwe tory.

 

Niektórzy mówią, że życie zaczyna się po 40. Może coś w tym jest? Może po prostu stajemy się bardziej odważni, cenimy każdą chwilę i ciągle chcemy czerpać z życia garściami? Może…

Dla innych zaś dojrzali i starsi ludzie stają się przezroczyści albo słyszymy: „tego już nie wypada”. Naprawdę?! Poczekajcie aż się tam znajdziecie 😉

 

Marzyłam o zawodzie architekta, wybrałam inaczej i odniosłam sukces zawodowy.  Mam jednak artystyczną duszę i często bujam w obłokach,  choć skrzętnie ukrywam to przed otoczeniem. I cóż…prawdziwej natury nie da się oszukać. Kiedy oglądam filmy, czytam książki, coś usłyszę lub po prostu coś przykuje mój wzrok, to w mojej głowie przewija się sekwencja obrazów i bardzo luźnych skojarzeń, więc chciałam znaleźć sposób żeby to wyrazić.

 

„Prosperity by Renata” to blog dla śniących na jawie, choć mój ukłon składam w kierunku kobiet dojrzałych, kobiet z powerem, kobiet, które ciągle poszukują, uczą się nowych rzeczy i kochają życie. Kobiet, które mają odwagę zmienić swoje życie – czasem nawet o 180 stopni! A dla mnie to odskocznia od codzienności, zabawa, a przede wszystkim prezent na 45. urodziny.

 

Do szczęścia tak niewiele trzeba: uzbrój się w uśmiech i załóż to, co lubisz i wyobraź sobie, że danego dnia jesteś kimś innym i tylko Ty o tym wiesz  🙂

Chciałabym żeby wszystkie kobiety uwierzyły, że dojrzałość jest piękna, kolorowa, intrygująca i sexy!  A wszystko zaczyna się w naszej głowie…

 

Tylko my same możemy stworzyć sobie taką rzeczywistość, prawdziwą bądź wirtualną 😉

 

Zapraszam (nie tylko kobiety dojrzałe) 🙂

Renata Driscoll

 

 

 

BIO Renata Driscoll

 

Jestem mentorką i trenerką, prowadzę warsztaty i kładę duży nacisk na ciągły rozwój osobisty. Pomagam innym w odkrywaniu pasji oraz rozwoju kariery zawodowej. Fascynuje mnie Osobisty Model Biznesowy, który stanowi dla mnie efektywne narzędzie przy wspieraniu zmiany. DOBROSTAN, to poczucie szczęścia, pomyślności i zadowolenia ze STANU SWOJEGO ŻYCIA. I to właśnie pomagam odkrywać moim klientom w czasie warsztatów oraz indywidualnych sesji mentoringowych.

 

Doświadczona managerka, certyfikowana project managerka i praktyk biznesu. Szlify zawodowe zdobywałam w najlepszych firmach polskich i międzynarodowych w takich branżach jak: konsulting (BIG4), FMCG, telefonia cyfrowa i media. Wśród moich pracodawców byli: EY, KPMG, Unilever, T-Mobile, ITI Group, TVN, Multikino. Poza tym prowadziłam projekty m.in. dla: Grupa Onet, Legia Warszawa, Grupa Eurozet i Enel-Med.

 

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Informatyka, podyplomowe studia z PR i Kreowania Wizerunku oraz z Zarządzania Zakupami na SGH.

 

Poza tym z pasji do komunikacji i social mediów piszę dwujęzycznego bloga lifestyle dla kobiet 40+ „Prosperity by Renata” www.prosperitybyrenata.com. Na blogu poruszam tematy związane z rozwojem osobistym i zawodowym oraz modą, stylem i podróżami. “Prosperity”, to mój dobrostan, a nie dobrobyt, który jest pojęciem zbyt powierzchownym, bo nastawionym na aspekt materialny.