Modne Stylizacje, Podsumowanie miesiąca

Podsumowanie postów modowych 2020 roku

08/01/2021

Zapraszam na podsumowanie postów modowych z 2020 roku.

Dla przypomnienia dodam, że na moim blogu nie pokazuję mody, ale tzw. styl osobisty (personal style). Po prostu nie gonię za trendami, jestem raczej pół kroczku za modą. Oczywiście staram się wiedzieć co mniej więcej jest modne, ale nie jest to dla mnie wyznacznikiem. Biorę z mody to, co mi się podoba i w czym się dobrze czuję.

 

 

 

 

Jak widać na zdjęciach, kocham kolory! Moja szafa jest kolorowa, ale rzeczy do siebie pasują. Nie zamartwiam się, że nie mam, co nie siebie włożyć – po prostu otwieram szafę i ubieram się tak, jak mi intuicja, czy nastrój, danego dnia podpowiada.

W 2020 roku nie tylko na blogu, ale na co dzień często wybierałam takie kolory jak: biały, pomarańczowy, czerwony, żółty, niebieski i zielony. Rok 2020 był trudny, więc te żywe, radosne kolory dodawały mi siły.

 

Pomarańczowe szaleństwo

 

 

 

Karmelowe love

 

 

 

Jedna koszula i trzy spódnice

 

 

 

Czas na swetry – długie kardigany

 

 

 

 

Fikuśne jeansy i kolory ziemi

 

 

 

Pomarańczowy total look

 

 

 

Czerwona sukienka

 

 

Wszystkie zdjęcia zrobione przez Mega. Cz.

 

Dziękuję, że tu jesteś 🙂

Pozdrawiam,

Renata

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Jeśli chcesz zobaczyć więcej, to zapraszam do kategorii STYL/ MODNE STYLIZACJE.

 

Nie zapomnij proszę kliknąć w serduszko poniżej jeśli podobał ci się mój post – każdy może to zrobić – nie trzeba się rejestrować. 😉

 

Poniżej jest miejsce na komentarz, uwielbiam czytać twoje komentarze i ciekawa jestem, co sądzisz o tym poście!

Możesz też dodać komentarz anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji.

71

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl