Chce się żyć

Podsumowanie Tygodnia 18

08/05/2016

 

INSPIRACJE/MOTYWACJE…#inspiracje #motywacje

 

KSIĄŻKI

 

„Social Media Start” Jason Hunt (Tomasz Tomczyk) #socialmediastart #jasonhunt

 

Tomasz Tomczyk aka Jason Hunt – jeden z najbardziej popularnych blogerów w Polsce, znany kiedyś jako Kominek. Pisze bloga jasonhunt.pl. Autor kilku książek i wielu artykułów, znawca social mediów.

 

Podsumowanie Tygodnia 18

Długo opierałam się przed kupnem jakiejkolwiek książki Tomka, ponieważ kojarzyłam go głównie ze starym Kominkiem, który był jak dla mnie zbyt ostry, a nawet wręcz wulgarny. Ale dałam się namówić dzięki jednej koleżance-blogerce i nie żałuję. Książka jest fajnie napisana, dobrze się ją czyta. To przede wszystkim poradnik dla początkujących blogerów. Dużo cennych wskazówek technicznych i praktycznych (np. opis przydatnych narzędzi dla blogera). Czasami ma się wrażenie, że autor troszkę karci i nabija się z czytelnika, ale mnie to nie przeszkadzało. Podoba mi się taki sarkastyczny ton z lekkim przymrużeniem oka. Książka jest dla osób, które mają do siebie dystans i poczucie humoru 😉

Minusem jest brak spisu treści, nie wiem czy celowo, czy jest to niedopatrzenie. Jeśli czegoś sobie nie zaznaczyłam w trakcie czytania, to potem musiałam wertować książkę i nieźle się naszukać interesującej mnie kwestii.

 

 

TEN TYDZIEŃ BYŁ DOBRY, ponieważ…#małeprzyjemności #radośćżycia

 

 

RELAKS

 

Od czasu da czasu opisuję na blogu eventy, szkolenia, konferencje i warsztaty, czy spotkania networkingowe, na które chodzę. Za każdym razem spotykam wiele fantastycznych, przedsiębiorczych kobiet. Z niektórymi z nich nawiązałam serdeczne relacje, a nawet przyjaźnie.

 

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ jedną z takich wspaniałych kobiet jest Anna Pestilenz, właścicielka hotelu Szafir z Jastrzębiej Góry. Mimo dzielącej nas odległości udaje nam się od czasu do czasu spotkać. Kiedy w ubiegłym roku pojechałam na kilka dni do Trójmiasta, to postanowiłam pojechać na jeden dzień do Jastrzębiej Góry żeby odwiedzić Anię. Wjechałam na taras na dachu jej hotelu i zakochałam się w tym miejscu. Poza tym urzekły mnie dania szefa kuchni Tomasza Leśniaka. Jedzenie przepyszne!

 

Podsumowanie Tygodnia 18

Anna Pestilenz and I

 

 

Po tej wizycie było dla mnie oczywiste, że pewnego dnia muszę spędzić w jej hotelu kilka dni. Udało mi się to w tym roku w czasie Majówki. Moim chłopakom (mąż i syn), tak się tam spodobało, że na pewnie wrócimy jeszcze nie raz.

 

Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z Majówki, to zapraszam tutaj.

 

A teraz zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z hotelu Szafir. Moje zdjęcia nie wyszły za dobrze, więc poprosiłam Anię o przesłanie kilku zdjęć zrobionych miedzy innymi z drona, bo ten taras po prostu musicie zobaczyć w całej okazałości! Poza tym w hotelu jest basem i fajne SPA. Świetne miejsce na wypoczynek.

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Teraz już wiecie, gdzie warto się zatrzymać w Jastrzębiej Górze 🙂 . Dodam tylko, że hotel jest obok kultowego Domu Whiskey i cocktail baru na świeżym powietrzu. Rewelacyjna kawa i inne napoje 😉

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

Podsumowanie Tygodnia 18

 

A czerwony samochodzik należy do hotelu Szafir, można go wypożyczyć i w bardzo przyjemny sposób zwiedzić Jastrzębią Górę.

 

 

DLACZEGO ten tydzień był DOBRY dla CIEBIE?

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Więcej znajdziesz w kategorii CHCE SIĘ ŻYĆ. 

8

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram has returned invalid data.

follow

zBLOGowani.pl