Chce się żyć

Podsumowanie Tygodnia 20

22/05/2016

TEN TYDZIEŃ BYŁ DOBRY, ponieważ…#małeprzyjemności #radośćżycia

 

 

WYDARZENIA

 

  • W czwartek 19 maja odbyła się konferencja „Be the Change” zorganizowana przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

 

Konferencja była bardzo ciekawa i inspirująca. Poruszane były tematy związane ze zmianami: czy trzeba się bać zmian, jak się do nich przygotować, jak umiejętności internetowe zmieniają biznes, o emocjach w biznesie, itp.

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

Magazyn Kreatywne przygotował wydanie specjalne czasopisma na konferencję.

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

Po konferencji można było wziąć udział w jednym z trzech równoległych seminariów. Ja wybrałam „Media społecznościowe – dlaczego i jak pokazać tam siebie i swój biznes” prowadzone przez Martynę Tarnawską, która ma 21 lat (!). Dla tak młodej osoby to jest naturalne środowisko. Dawka dużej i przydatnej wiedzy.

 

Jeśli zaglądasz na mojego bloga, to pewnie wiesz, że jestem również fanką śniadań organizowanych przez ŚPK.

 

Śniadania odbywają się cyklicznie co miesiąc. Jeśli szukasz miejsca, gdzie:

– możesz spotkać inne kobiety mające swoją firmę/działalność,

– możesz wymienić się kontaktami,

– poszukujesz networkingu,

– znajdziesz inspirację i porady,

To jest idealne miejsce dla Ciebie. Bardzo POLECAM!!!

 

 

  • W piątek 20 maja byłam na śniadaniu dla kobiet „Women’s Breakfast” w Campusie Warsaw. Takie śniadanie organizowane są co miesiąc i są bezpłatne, można się na nie rejestrować przez stronę Campus Warsaw.

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

 

Tym razem prelegentami byli z Agnieszka Wrzesień i Piotr Żyłko, twórcy kwartalnika Magazyn Kreatywne oraz Julia Izmałkowa właścicielka Izmałkowa Consulting oraz autorka bloga My Flirt with Reality.

 

Agnieszka i Piotr mówili o tym jak powstał ich magazyn i dlaczego w prostocie tkwi siła i należy pisać prosto. Ich wykład był bardzo ciekawy i przydatny dla wszystkich piszących artykuły czy blogi. Dużo skorzystałam z tej wiedzy. Magazyn Kreatywne jest moim ulubionym czasopismem od pierwszego numeru, który ukazał się w ubiegłym roku i bardzo go polecam!

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

Julia Izmałkowa opowiedziała o tym, dlaczego nie warto wierzyć w kłamstwo, że nie można mieć wszystkiego. Występ Julii był bardzo inspirujący. Opowiedziała swoją osobistą, poruszającą historię jak od nieśmiałej, zalęknionej i nie wierzącej w siebie dziewczynki, urodzonej w dawnym Związku Radzieckim, doszła do tego kim jest teraz – odnosząca sukcesy przedsiębiorczynią. Julia to osoba pełna pomysłów i energii, kolorowy ptak. Od razu stałam się jej fanką i polecam jej bloga.

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

 

W sobotę 21 maja miałam przyjemność wziąć udział w wydarzeniu „Sobota w dobrym stylu” w multibrandowym butiku LIYA, który znajduje się w centrum handlowym MODO przy Łopuszańskiej 22. Motto marki: „Liya. Ubierz swoją osobowość”

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

Właścicielką butiku jest Liliana Kostka-Majewska. Cieszę się, że poznałam Lilianę w ubiegłym roku na szkoleniu. Pogadałyśmy kilka razy przy kawce, polubiłyśmy się i przy okazji stałam się wierną fanką Liya. Butik, który ma w swojej ofercie świetne jakościowe ubrania i co ważne, oferuje bardzo dobrą relację cena-jakość.

 

Liya organizuje co jakiś czas ciekawe wydarzenia i na przykład o „Stylowym Wieczorze z Liya” w Liya, który odbył się 10 marca, pisałam tutaj: Podsumowanie Tygodnia 10.

 

O relacji z wydarzenia napiszę osobny post. Będzie dużo zdjęć i będzie widać metamorfozę jednej z uczestniczek eventu.

 

 

 

RELAKS

 

W sobotę 21 maja było święto ulicy Mokotowskiej. To coroczne wydarzenie organizowane przez społeczność „Mokotowska Zaprasza”. Wydarzenie to przyciąga mnóstwo mieszkańców i turystów. Każdy sklep wita gości „bąbelkami” i tego dnia są specjalne rabaty oraz atrakcje dla klientów.

 

Podsumowanie Tygodnia 20

 

Podsumowanie Tygodnia 20

Z blogerem Janem Adamskim – znanym warszawskim elegantem

 

 

DLACZEGO ten tydzień był DOBRY dla CIEBIE?

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Więcej znajdziesz w kategorii CHCE SIĘ ŻYĆ.

 

11

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

  • My favorite vintage purse from the 50s. Isn’t it cute?! Happy Thursday day to you!😀🇵🇱 Moja ulubiona torebka vintage z lat 50. Prawda, że urocza? Dobrego dnia!😘
.
.
#accessories #perfectpurse #vintagepurse #pythonpurse #dressedindutti 
#fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair .
  • Lady in red! What a great color, especially for a gloomy winter. Happy Monday and have a great start to the week!😁 🇵🇱 Kobieta w czerwieni - najlepszy kolor na pochmurną zimę! Dobrego dnia i startu w ten tydzień!
.
.
#reddress #ladyinred #mariezelie #comfortableandstylish 
#fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair #fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair
  • Hello December to you! The colder and gloomier it is, the more I like to wear floral dresses! What can I say? Colors make me happy. Happy Monday and have a great start to the week!😁🇵🇱I mamy grudzień! Im zimniej i bardziej ponuro, tym chętniej sięgam po sukienki w kwiaty. Cóż mogę powiedzieć? Kolory wprawiają mnie w dobry nastrój. Dobrego poniedziałku i startu w ten tydzień!
.
.
#marizezelie #floraldress #winteroutfit #colorsmakemehappy  #fashioninspo #effortlessstyle #casualchic #midlifestyle #womanwithstyle #outfitinspiration #styleideas #mydailyoutfit #wiwt #colorlover #agelesschic #over40fashion #over40style #fashionover40 #over45 #agepositive #naturalhair #silverhair

follow

zBLOGowani.pl