Chce się żyć

Podsumowanie Tygodnia 9

05/03/2016

Podsumowanie Tygodnia 9

 

 

INSPIRACJE/MOTYWACJE…#inspiracje #motywacje

 

KSIĄŻKI

 

„Elementarz Stylu” Katarzyna Tusk
Bardzo ładne wydanie, mnóstwo dobrych zdjęć i ciekawych porad. Myślę, że można ją przeczytać żeby uniknąć wpadek i lat frustracji z powodu „nie mam się w co ubrać”. Tytuł bardzo trafnie dobrany, bo rzeczywiście jest to solidny elementarz z poradami, napisany poprawnie przez dobrego rzemieślnika, ale bez polotu artystycznego i lekkości, które odnalazłam w książce Garance Dore (pisałam o niej w Podsumowaniu Tygodnia 8 tutaj).

 

 

Podsumowanie Tygodnia 9

„Czy elegancja i styl są dla każdego? Autorka najpopularniejszego w Polsce bloga o modzie i stylu życia przekonuje, że wystarczy jedynie przestrzegać kilku uniwersalnych zasad.
Katarzyna Tusk w swoim “Elementarzu stylu” łamie stereotypy na temat mody oraz zdradza metody na to, aby zawsze wyglądać z klasą. W książce znalazło się wiele ciekawych obserwacji oraz praktycznych uwag, wynikających z doświadczeń autorki.
Sam “Elementarz stylu” również przyciąga uwagę piękną oprawą oraz wyjątkowymi fotografiami i ilustracjami.
“Elementarz stylu” spełni oczekiwania każdej kobiety, która pragnie wyróżniać się eleganckim wyglądem, nie inwestując przy tym wielkich pieniędzy i mnóstwa czasu.´”- źródło opisu i zdjęcie – empik.com

 

 

Było już sporo recenzji tej książki, więc nie ma sensu się powtarzać. Polecam szczegółową recenzję z bloga Gosi Boy„Elementarz Stylu” Katarzyny Tusk, czyli jak nauczyć się elegancji i szyku.

 

 

 

TEN TYDZIEŃ BYŁ DOBRY, ponieważ…#małeprzyjemności #radośćżycia

 

WYDARZENIA

 

W piątek 4 marca miałam przyjemność wziąć udział w pokazie biżuterii austriackiej firmy PIERRE LANG Vienna – kolekcja „Secret Garden – where dreams come true”.
Było to jednocześnie przedstawienie firmy na polskim rynku. Pokaz odbył się w przepięknym hotelu Polonia Palace w Warszawie.

 

Podsumowanie Tygodnia 9

 

 

Firma powstała ponad 30 lat temu w Wiedniu i należy do Hrabiego i Hrabiny Metternich. Hrabina Metternich wymyśliła nowe motto dla firmy „JUST SMILE! Uśmiech wypełnia każdy dzień radością i zobaczysz jak zmieni twoje życie”.

 

 

Podsumowanie Tygodnia 9

 

 

Biżuteria w 80% wykonywana jest ręcznie w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nie zawiera niklu, wykonana jest z materiałów uszlachetnianych złotem, rodem i rutenem. Sprzedawana jest poprzez zespół dedykowanych Stylistek.

 

 

Podsumowanie Tygodnia 9

 

 

Moim zdaniem biżuteria PIERRE LANG jest elegancka i szykowna. W tej biżuterii podoba mi się to, że można łączyć różne elementy kolekcji i wszystko do siebie pasuje. Widać to na zdjęciu poniżej – Pani Wiesława Gapińska (National Sales Manager, Poland) ma na sobie biżuterię z serii: Ivy i Pavona.

 

 

Podsumowanie Tygodnia 9

 

 
A tu na zdjęciu Pani Anita, żona dyrektora generalnego, ma na sobie Happy Ribbons (naszyjniki – wpadły mi od razu w oko!), a pierścionki i kolczyki z serii Violetta.

 

 

Podsumowanie Tygodnia 9

 

 

Przy okazji dziękuję Annie Stankiewicz-Ostaszewskiej, właścicielka marki Anja Coraletti, za zaproszenie na event. Aniu, bawiłyśmy się świetnie z moim przyjaciółkami 🙂

 

 

Podsumowanie Tygodnia 9

 

 

DLACZEGO ten tydzień był DOBRY dla CIEBIE?

 

8

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl