Modne Stylizacje, Rozwój zawodowy, Styl

Szykowna w pracy

08/09/2016

 

Szykowna w pracy

 

 

Czasem wszystkie stajemy przed dylematem: co na siebie włożyć do pracy? Spędzamy w niej 1/3 naszego życia, więc dobrze by było czuć się wygodnie, ale jednocześnie musimy pamiętać o tym, że trzeba wyglądać schludnie i profesjonalnie.

 

 

W poście „Wizerunek sukcesu po 40.” (tutaj) pisałam o tym jakie błędy wizerunkowe popełniają kobiety dojrzałe w pracy i jak ich unikać.

 

Dzisiaj mam na sobie strój, który jest bardzo wygodny i prosty, pasuje świetnie do pracy i nie tylko. Założyłam spodnie o długości 7/8 i bluzkę we wzorek. Całość utrzymałam w spójnej, niebieskiej kolorystyce (nie bój się koloru w pracy!).

Nie chciałam żeby cały look był zbyt monochromatyczny, więc założyłam liliowe buty na wygodnym, niewysokim obcasie. Jeśli jeździsz do pracy i z powrotem komunikacją miejską, to polecam wygodne obuwie bez obcasów (po co się męczyć w obcasach?!) Na niektórych zdjęciach zobaczysz drugą wersję, z granatowymi mokasynami. Buty na obcasie można mieć w biurze i zmieniać obuwie po przyjściu do pracy.

 

Dodatki wybrałam delikatne: perłowe kolczyki i ciekawy pierścionek oraz zamszowy, granatowy pasek. Do tego szara torebka, w której mieści się dużo rzeczy i pasuje do wizerunku profesjonalistki.

 

W tym stroju czuję się bardzo komfortowo i jednocześnie profesjonalnie. Najważniejsze, że nie jestem przebrana, tylko ciągle pozostaję sobą, co również i tobie bardzo polecam.

 

 

Dzisiaj zabieram cię na spacer w okolice Ronda ONZ i Pałacu Kultury i Nauki (od strony ulicy Świętokrzyskiej).

 

 

Co sądzisz na temat takiego stroju do pracy? Napisz komentarz tutaj na blogu lub na moim fanpage’u na FB

 

Zdjęcia Robert Bajkowski

 

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

Szykowna w pracy

 

 

 

Mam na sobie:

Koszula – Massimo Dutti

Spodnie – Banana Republic

Pasek – Banana Republic

Buty na obcasie – Pollini

Mokasyny – Wittchen

Torebka – Prada

Kolczyki – vintage

Pierścionek – Marek Wójcicki Paris

Okulary – Matthiew Wiliamson

 

 

 

P.S. Podoba Ci się ten post? Jeśli chcesz zobaczyć więcej, to zapraszam do kategorii MODNE STYLIZACJE.

 

15

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl