Modne Stylizacje, Styl

W Stylu Moneypenny

15/02/2016

W Stylu Moneypenny

 

W Stylu Retro

 

„James Bond: Co Ci przywieźć z Holandii Moneypenny?

Miss Moneypenny: Diament? W pierścionku?

James Bond: Tulipan wystarczy?” – 007: Diamenty są Wieczne

 

Jeśli jeszcze nie wiedzieliście, to ogłaszam, że kocham Jamesa Bonda! Ale dzisiejszy wpis jest hołdem dla Lois Maxwell, aktorki, która wcielała się w rolę Miss Monepenny przez 23 lata (14 filmów)! Gdyby zebrać wszystkie sceny z jej udziałem, to zaledwie około 30 minut. Aż trudno uwierzyć, że mimo wszystko zapadła wielu osobom w pamięć – chociaż jej rola była bardzo mała, to zawsze podkreślona przez romantyczne napięcie pomiędzy nią i Bondem. Jak dla mnie: najlepsza, jedyna i niepowtarzalna Miss Moneypenny, to Lois Maxwell!

 

A czy wiecie, ze kiedy pojawiła się po raz pierwszy w „Dr. No” zarobiła 100 funtów i wystąpiła we własnych ubraniach? Przyjęła rolę dlatego, że jej mąż miał zawał serca i potrzebowali pieniędzy.

 

Styl Miss Moneypenny to dla mnie uosobienie kobiety stylowej i bardzo kobiecej. Udowadnia, że nie trzeba pokazywać zbyt dużo ciała żeby być elegancką i jednocześnie sexy. Jej znak charakterystyczny to naszyjnik z pereł, czasami apaszka, zawsze sukienka lub spódnica.

 

Zapraszam do mojego snu na jawie z Moneypenny, która ciągle ma nadzieję, że jednak pewnego dnia James będzie jej. A tymczasem spędza przerwę na lunch w swojej ulubionej kawiarni z biżuterią wybierając…zgadnijcie co 😉

 

Zdjęcia: Robert Bajkowski

 

 

W Stylu Moneypenny

 

W Stylu Moneypenny

 

W Stylu Moneypenny

 

W Stylu Moneypenny

 

W Stylu Moneypenny

 

„Oh James, pamiętałeś! Piękne tulipany!” 😉

 

W Stylu Moneypenny

 

Lokalizacja sesji i biżuteria dzięki uprzejmości LEWANOWICZ Café and Jewelry.

 

Mam na sobie:

Sukienka – Bielenia Woman MTM

Chusta – Hermes

Płasz – Hugo Boss

Torebka – Givenchy

Buty – Venezia

Naszyjnik – Lewanowicz Jewelry

Okulary przeciwsłoneczne – Linda Farrow

 

Do zobaczenia!

 

P.S. A propos’ – o byciu sexy i stylową po 40. pisałam tutaj. Choć tak naprawdę uważam, że te zasady są uniwersalne dla kobiety w każdym wieku.

 

Not Dressed As Lamb

 

Linking this post up on Patti’s Visible Monday

Linking this post up on Syndey Fashion Hunter

16

Witaj na moim blogu, mam na imię Renata, jestem mentorką, trenerką, coachem ICF i praktykiem biznesu. Tutaj dzielę się z Tobą moją pasją do życia, stylu, piękna i kolorów. Chcę Ci pokazać jak wyglądać z klasą i stylowo po 40. i przy tym dobrze się bawić! Będę Cię namawiała do rozwoju osobistego i zawodowego oraz niezależności. Cieszę się, że tu jesteś :)
Moja strona zawodowa: https://renatadriscoll.com.pl/

Instagram did not return a 200.

follow

zBLOGowani.pl